FKN200JR-73-6R8
MFR.Part #
FKN200JR-73-6R8
JLCPCB Part #
C1763520
Description
-40℃~+155℃ 2W 6.8Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS