FKN200JR-52-4R7
MFR.Part #
FKN200JR-52-4R7
JLCPCB Part #
C1763299
Description
-40℃~+155℃ 2W 4.7Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS