FKN200JR-52-2R4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN200JR-52-2R4
JLCPCB Part #
C1763439
Package
Plugin,D5.2xL15.5mm
Description
-40℃~+155℃ 2.4Ω 2W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS