FKN200JR-52-16R
MFR.Part #
FKN200JR-52-16R
JLCPCB Part #
C1763427
Description
-40℃~+155℃ 16Ω 2W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS