FKN1WSJT-52-5R1
MFR.Part #
FKN1WSJT-52-5R1
JLCPCB Part #
C1380067
Description
-40℃~+155℃ 1W 5.1Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS