FKN1WSJT-52-1R6
MFR.Part #
FKN1WSJT-52-1R6
JLCPCB Part #
C1381259
Description
-40℃~+155℃ 1.6Ω 1W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS