FKN1WSJR-52-3R6
MFR.Part #
FKN1WSJR-52-3R6
JLCPCB Part #
C1756049
Description
-40℃~+155℃ 1W 3.6Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS