FKN1WSJR-52-18R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN1WSJR-52-18R
JLCPCB Part #
C3361183
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-40℃~+155℃ 18Ω 1W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS