FKN100JR-73-4R3
MFR.Part #
FKN100JR-73-4R3
JLCPCB Part #
C3449219
Description
-40℃~+155℃ 1W 4.3Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS