FKN100JR-73-43R
MFR.Part #
FKN100JR-73-43R
JLCPCB Part #
C1762173
Description
-40℃~+155℃ 1W 43Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS