FKN100JR-73-1R6
MFR.Part #
FKN100JR-73-1R6
JLCPCB Part #
C1761965
Description
-40℃~+155℃ 1.6Ω 1W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS