FKN100FR-73-30R
MFR.Part #
FKN100FR-73-30R
JLCPCB Part #
C1766750
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+155℃ 1W 30Ω Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS