FKM150KT-73-6R8
MFR.Part #
FKM150KT-73-6R8
JLCPCB Part #
C1403870
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 6.8Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件,D5.7xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS