FKM150KT-73-2R2
MFR.Part #
FKM150KT-73-2R2
JLCPCB Part #
C1403869
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 2.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件,D5.7xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS