FKM150KT-73-10R
MFR.Part #
FKM150KT-73-10R
JLCPCB Part #
C3475645
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 10Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件,D5.7xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS