FKM150JT-73-68R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKM150JT-73-68R
JLCPCB Part #
C3543224
Package
Plugin,D5.7xL14.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 68Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D5.7xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS