FCR-50JT-52-560K
MFR.Part #
FCR-50JT-52-560K
JLCPCB Part #
C1373467
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 500mW 560kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS