FCR-50JT-52-300R
MFR.Part #
FCR-50JT-52-300R
JLCPCB Part #
C1373119
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 300Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS