FCR-50JT-52-22K
MFR.Part #
FCR-50JT-52-22K
JLCPCB Part #
C3453879
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 22kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS