FCR-50JT-52-130K
MFR.Part #
FCR-50JT-52-130K
JLCPCB Part #
C1373460
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 130kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS