FCR-50JR-52-75R
MFR.Part #
FCR-50JR-52-75R
JLCPCB Part #
C3495989
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 75Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS