FCR-25JR-52-910K
MFR.Part #
FCR-25JR-52-910K
JLCPCB Part #
C1742799
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 910kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS