FCR50SJT-52-9K1
MFR.Part #
FCR50SJT-52-9K1
JLCPCB Part #
C1372305
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 9.1kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS