FCR50SJT-52-750K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FCR50SJT-52-750K
JLCPCB Part #
C1372007
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 500mW 750kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS