FCR50SJT-52-620R
MFR.Part #
FCR50SJT-52-620R
JLCPCB Part #
C1371941
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 620Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS