FCR50SJT-52-36R
MFR.Part #
FCR50SJT-52-36R
JLCPCB Part #
C1372165
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 36Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS