FCR50SJT-52-150K
MFR.Part #
FCR50SJT-52-150K
JLCPCB Part #
C1371906
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 150kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS