FCR3WSJT-73-9R1
MFR.Part #
FCR3WSJT-73-9R1
JLCPCB Part #
C1389979
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 3W 9.1Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS