FCR3WSJT-73-510K
MFR.Part #
FCR3WSJT-73-510K
JLCPCB Part #
C3357247
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 3W 510kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS