FCR3WSJT-73-2K7
MFR.Part #
FCR3WSJT-73-2K7
JLCPCB Part #
C1391548
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7kΩ 3W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS