FCR3WSJT-73-24K
MFR.Part #
FCR3WSJT-73-24K
JLCPCB Part #
C3579227
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 3W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS