FCR3WSJT-73-1K2
MFR.Part #
FCR3WSJT-73-1K2
JLCPCB Part #
C1387749
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2kΩ 3W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS