FCR3WSJT-73-150K
MFR.Part #
FCR3WSJT-73-150K
JLCPCB Part #
C3491240
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 150kΩ 3W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS