FCR2WSJT-52-91R
MFR.Part #
FCR2WSJT-52-91R
JLCPCB Part #
C3484447
Description
-55℃~+155℃ 2W 91Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS