FCR2WSJT-52-3K9
MFR.Part #
FCR2WSJT-52-3K9
JLCPCB Part #
C1384790
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 3.9kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS