FCR2WSJT-52-16K
MFR.Part #
FCR2WSJT-52-16K
JLCPCB Part #
C3360065
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS