FCR2WSJT-52-13K
MFR.Part #
FCR2WSJT-52-13K
JLCPCB Part #
C1383636
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 13kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS