FCR2WSJR-52-10K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FCR2WSJR-52-10K
JLCPCB Part #
C3421025
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS