FCR200JT-73-330R
MFR.Part #
FCR200JT-73-330R
JLCPCB Part #
C3461484
Description
-55℃~+155℃ 2W 330Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS