FCR200JR-73-47K
MFR.Part #
FCR200JR-73-47K
JLCPCB Part #
C3391384
Description
-55℃~+155℃ 2W 47kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS