FCR200JR-73-430K
MFR.Part #
FCR200JR-73-430K
JLCPCB Part #
C3437333
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 430kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS