FCR200JR-73-2K4
MFR.Part #
FCR200JR-73-2K4
JLCPCB Part #
C1765215
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.4kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS