FCR200JR-73-220R
MFR.Part #
FCR200JR-73-220R
JLCPCB Part #
C3394314
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS