FCR200JR-73-200K
MFR.Part #
FCR200JR-73-200K
JLCPCB Part #
C1765151
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 200kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS