FCR200JR-73-10K
MFR.Part #
FCR200JR-73-10K
JLCPCB Part #
C1763713
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 10kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS