FCR200JR-73-100K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FCR200JR-73-100K
JLCPCB Part #
C1763720
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 100kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS