FCR1WSJT-52-820K
MFR.Part #
FCR1WSJT-52-820K
JLCPCB Part #
C1375634
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 1W 820kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS