FCR1WSJT-52-62K
MFR.Part #
FCR1WSJT-52-62K
JLCPCB Part #
C1375630
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 62kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS