FCR1WSJT-52-270K
MFR.Part #
FCR1WSJT-52-270K
JLCPCB Part #
C3418657
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 1W 270kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS