FCR1WSJT-52-180R
MFR.Part #
FCR1WSJT-52-180R
JLCPCB Part #
C3435101
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 180Ω 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS